NY Fashionista Real Makeover

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Tiny Giants by WitchHut
NY Fashionista Real Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yüklemek için indir butonuna basabilirsiniz. Oyunu süslü kızlarınıza hediye edebilir ve onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsi

NY Fashionista Real Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yüklemek için indir butonuna basabilirsiniz. Oyunu süslü kızlarınıza hediye edebilir ve onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

NY Fashionista Real Makeover oyununda kızlarınız bu gece muhteşem bir partiye katılacak olan güzeller güzel bir kızı bu parti için hazırlayacaklar.Onun ilk olarak bakıma ihtiyacı var. Kızlarınız menüde bulunan özel maskeyi seçip onun yüzüne uygulayacak ve vücut kürünü seçip vücuduna uygulayarak onun cildinin pürüzsüz olmasını sağlayacaklar.

Sonra da menüde bulunan rengarenk ve çok çeşitli makyaj malzemelerini kullanarak ona gösterişli bir makyaj yapacaklar. Tabi ki bir de güzel bir saç modeli uygulayacaklar. Sonra da birbirinden şık parti kıyafetlerinin bulunduğu menüden onun için en çok beğendiği birini seçecek ve giydirerek onu gösterişli aksesuarlar ile süsleyerek partinin en şık kızı olmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
NY Fashionista Real Makeover indir